Katalogas

TEAMSTERZ RC automobilis FLIPSTERZ

  • Tik internetu

TEAMSTERZ RC automobilis FLIPSTERZ

25,67 €
  • Pridėti į pamėgtų sąrašą
  • Pridėtas
  • Pašalintas
Liko vnt.: 100
Prekės kodas: EKMA-N1417362

Pristatymas paštomatu nuo 1.49€ | 1-3 d.d.
Pristatymas kurjeriu visoje Lietuvoje nuo 2.89€ | 1-3 d.d.
Pristatymas Lietuvos Paštu nuo 3.99€ | 1-4 d.d.
Nemokamas atsiėmimas mūsų parduotuvėje: 1-3 d.d.
(Atsiėmimas galimas tik po mūsų patvirtinimo SMS žinute)
„Teamsterz“ – tai didžiulė kolekcinių metalinių transporto priemonių, garažų, trasų ir žaidimo rinkinių kolekcija, kurioje galima rasti tiek paprastesnių modelių, tiek turinčių garsų ir šviesų efektus bei daugybę išskirtinių funkcijų. Šie modeliai pasižymi aukšta kokybe, yra tikroviški ir traukiantys vaikų dėmesį. Radijo bangomis valdomas automobilis FLIPSTERZ gali apsiversti 180⁰ kampu, apsisukti 360⁰ kampu ir yra pasiruošęs važiuoti tiek ant vienos, tiek ant kitos pusės. Su šiuo automobiliu dramatiški susidūrimai, apsivertimai, posūkiai ir šuoliai – garantuoti! Šis automobilis turi smūgius sugeriančias padangas ir gali puikiai važiuoti tiek žole, tiek smėliu ar kilimu! Valdymo pultelio veikimo dažnis – 2,4 GHz, automobilio greitis – 9 km/val., baterijos veikimo laikas – 1 valanda. Asortimente – 2 spalvų automobiliai.
DĖMESIO! Prieš duodami žaislą vaikams, pašalinkite visas pakuotės medžiagas. Kad žaislas veiktų geriau ir ilgiau, naudokite šarmines baterijas. Naudokite tik rekomenduojamo arba lygiaverčio tipo baterijas. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės.
Amžius
3+
Baterijos
Privalomi
Baterijos pridedamos
Baterijos nepridedamos
Baterijos tipas
AAA/LR3

Panašios prekės