Išankstinis užsakymas nėra būtinas. Pirkite eskimas.lt parduotuvėje: V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius.
×

Taisyklės ir sąlygos


Elektroninės prekybos taisyklės:Šios elektroninės prekybos taisyklės (toliau - Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo - pardavimo sutarties, sudaromos tarp Edgaro Krinickio (individualios veiklos nr.: 636271, buveinės adresas: V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius, Lietuva), veikiančios internetinės parduotuvės www.eskimas.lt (toliau - www.eskimas.lt, mes) vardu ir www.eskimas.lt kliento (toliau - Jūs) dalis, supažindinančios Jus su el. parduotuvės prekių pirkimo - pardavimo sąlygomis bei nustatančios www.eskimas.lt ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu - pardavimu el. parduotuvėje. Internetinės parduotuvės https://www.eskimas.lt valdytojas yra Edgaras Krinickis dirbantis pagal individualią veiklą nr.: 636271, buveinės adresas V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius, Lietuva. 1. Bendrosios nuostatos:1.1. Naudotis internetinės parduotuvės www.eskimas.lt paslaugomis turi teisę:


1.2. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;


1.3. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;


1.4. juridiniai asmenys;


1.5. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.


1.6. Jeigu Jūs norite naudotis el. parduotuvės paslaugomis, galite registruotis arba pirkti „kaip svečias“. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir perėjote prie tolimesnių veiksmų.


1.7. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis internetinėje parduotuvėje www.eskimas.lt ir / ar naudojantis jų funkcijomis saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, kitais duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais bei www.eskimas.lt privatumo politika.


1.8. Prekių kainos, nurodytos internetinės parduotuvės prekių kataloge, galioja perkant šias prekes internetinėje parduotuvėje www.eskimas.lt. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.eskimas.lt yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina Jums yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.


1.9. Pirkimo – pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs internetinėje parduotuvėje www.eskimas.lt, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (perskaitę paspaudžiate mygtuką: “ Aš sutinku su prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoju jų laikytis.“) su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Sutartis, elektroniniu būdu sudaryta tarp www.eskimas.lt ir Jūsų, yra saugoma internetinėje parduotuvėje www.eskimas.lt ir Jums gali būti prieinama elektronine forma.


1.10. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą www.eskimas.lt Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.2. Jūsų teisės ir pareigos:2.1. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš internetinės parduotuvės www.eskimas.lt kataloguose pateikiamų prekių.


2.2. Jūs, naudodamasis internetinės parduotuvės www.eskimas.lt paslaugomis, sutinkate su šiomis Taisyklėmis ir privalote jų laikytis.


2.3. Jūs internetinės parduotuvės www.eskimas.lt registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.


2.4. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis internetine parduotuve www.eskimas.lt.


2.5. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti www.eskimas.lt el.paštu info@eskimas.lt. www.eskimas.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju, www.eskimas.lt turi teisę laikyti, kad veiksmus el. parduotuvėje atlikote Jūs.


2.6. www.eskimas.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami el. parduotuvės paslaugomis.


2.7. Kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais. Išsamią informaciją apie www.eskimas.lt internetinėje parduotuvėje naudojamus slapukus galite rasti  www.eskimas.lt privatumo politikoje.3. www.eskimas.lt teisės ir pareigos:3.1. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, www.eskimas.lt turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote Jūs pats.


3.2. www.eskimas.lt pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi el. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti el. parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.


3.3. www.eskimas.lt įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.


3.4. www.eskimas.lt, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės įsipareigoja Jums pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, sumokėtus pinigus grąžinsime kuo skubiau, tačiau ne vėliau kaip per 14 dienų, jeigu Jūs padarėte išankstinį apmokėjimą.4. Atsiskaitymas už prekes:4.1. Už prekes Jūs galite atsiskaityti:


4.2. grynaisiais pinigais mūsų parduotuvėje arba kurjeriui;


4.3. banko kortele mūsų parduotuvėje arba paštomate;


4.4. naudojant internetinės bankininkystės sistemas;


4.5. išankstiniu bankiniu pavedimu;


4.6. išsimokėtinai (lizingu);5. Prekių pristatymas:5.1. Jūs turite teisę pasirinkti vieną iš šių įsigytų prekių pristatymo būdų:


5.2. atsiėmimas www.eskimas.lt mūsų parduotuvėje;


5.3. pristatymas kurjeriu;


5.4. atsiėmimas Omniva paštomate, Venipak paštomate ar LP Express terminale.


5.5. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas, terminus ir būdus galite rasti www.eskimas.lt pristatymo sąlygose.


5.6. Pasirinkus pristatymo kurjeriu būdą, prekes pristatys www.eskimas.lt įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.


5.7. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekes siuntos būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų, Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti www.eskimas.lt administraciją.


5.8. Neapmokėti užsakymai, kurie yra rezervuoti atsiimti www.eskimas.lt parduotuvėje saugomi 5 dienas. Neatvykus per nurodyta laikotarpį, užsakymas bus automatiškai atšauktas ir apie tai informuojamas pirkėjas el. laišku.
6. Baigiamosios nuostatos:6.1. www.eskimas.lt pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas el. parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami el. parduotuvės sistemoje.


6.2. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis el. parduotuvės paslaugomis.


6.3. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.


6.4. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.


6.5. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Spausti čia) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje (Spausti čia)


6.6. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.