eskimas.lt fizinė parduotuvė persikraustė: Savanorių pr. 124, Vilnius. Prieš atvykstant būtina susisiekti: +37060673673
×
Katalogas

Nagų puošimo rinkinys su džiovinimo lempa

Nagų puošimo rinkinys su džiovinimo lempa

24,99 €
  • Pridėti prie pamėgtų prekių
  • Pridėta prie pamėgtų prekių
  • Pašalintas
Liko vnt.: 5
Prekės kodas: EKMR ZDZ.MBK-359
EAN13: 5903864908381

Pristatymas paštomatu nuo 1.99€ | 1-2 d.d.
Pristatymas kurjeriu visoje Lietuvoje nuo 2.99€ | 1-2 d.d
Pristatymas Lietuvos Paštu nuo 3.99€ | 1-4 d.d.

Rinkinys pagamintas iš saugių medžiagų, netoksiškų aplinkai. Lakas visiškai atsiskiria nuo nago paviršiaus ir gali būti greitai ir saugiai pašalintas. Nulakuotus nagus galima padengti blizgučiais naudojant blizgučių purkštuvą, o vėliau išdžiovinti po džiovintuvu, kuris išsausina nagus.

Rinkinyje yra viskas, ko reikia jūsų nagams prižiūrėti: lakai, dildė, separatoriai, blizgučiai, nagų aplikacijos, blizgučių mašinėlė ir nagų džiovinimo mašinėlė. Žaidimas lavina rankinius įgūdžius, skatina kūrybiškumą ir lavina kantrybę.

Džiovintuvo maitinimas: 2 x AA baterijos (nepridedamos)

Blizgučių mašinos maitinimas: 2 x AAA (nepridedamos)


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės.

Jums taip pat gali patikti

Panašios prekės